Nowenna pompejańska

Świadectwa nowenny pompejańskiej

Poznaj dowody łask!

Nowenna pompejańska – świadectwa

Tysiące świadectw nowenny pompejańskiej!


Od 2010 roku otrzymaliśmy ponad 15000 świadectw nowenny pompejańskiej na ponad 600 tematów! A to tylko mały wycinek obfitości łask, uzyskanych dzięki tej modlitwie!


Najwięcej świadectw dotyczy znalezienia pracy, nawrócenia, naprawy relacji w rodzinie, uzdrowienia, miłości. Zobacz indeks świadectw!


Świadectwa publikujemy:

Zdarzyl sie cud. Moja córeczka widzi!!!! Ostatnio bylismy u lekarza w Warszawie i stwierdził, że widzi i będzie widzieć, tylko może mieć problemy z ostrością widzenia ale wszystko można wyćwiczyć.
Mama – Moja córeczka widzi!!
Odejście moich synów od wiary był dla nas czymś tak niespodziewanym, jak nic nigdy przedtem i na tyle druzgocącym, że długo nie mogliśmy się po tym pozbierać…
Janusz – Nowenna za synów
Po powrocie wizyta u lekarza.Wyniki już czekały.Usłyszeliśmy: Regresja, a ponieważ żadne z nas się nie odezwało, lekarz powiedział: całkowita regresja, guza nie widać w badaniu.
Elżbieta – Uzdrowienei z glejaka
Przez okolo 7 miesięcy sie modlilam Co dzień z lzami w oczach i prosilam Boga o litość. Nasza córka miała wtedy 14 lat, jak poznała starszego chlopaka, który mial bardzo zły wplyw na nią…
Anna – Moja córka została uzdrowiona
Pragnę podziękować Matce Boże za wysłuchanie mojej modlitwy i poświadczyć, że nowenna pompejańska jest modlitwą nie do odparcia. Będąc z chłopakiem ponad 3 lata straciłam jakąkolwiek nadzieję na zaręczyny i ślub, ponieważ unikał tego tematu jak ognia.
Agnieszka – Zaręczyny
Wewnętrzny głos powiedział mi: Spróbuj, a Bóg uczyni resztę. I spróbowałam!
Marzena – Niespodziewana pomoc
Dziś z perspektywy czasu (minęło 3 lata) ciszę się, że jest to już za mną, nie załuje choroby, Jezus przemienił to wszystko na błogosławieństwo dla całej mojej rodziny i chwała Mu za to.
Ewa – Depresja
Modliłam się o szczęśliwe donoszenie ciąży, ponieważ dwie poprzednie zakończyły się z problemami, modliłam się także o zdrowie dla mojego dziecka, ponieważ istniało podejrzenie zespołu Downa. Moja córeczka urodziła się co prawda w 36 tyg. ciąży, ale całkowicie zdrowa.
Marta – Matka Boża wysłuchuje naszych próśb